Adres

Turgut Reis mah. eski zey cad.

Telefon

0 (505) 058 58 26


Garaj Kapı Sistemleri


Adıyaman Otomatik Garaj Kapısı

Adıyaman Otomatik Garaj Kapısı

Yeni sistem eski kepenk tarzı kapı sistemlerinin yerini dekoratif garaj kapıları almış durumdadır. Bu yeni sistem Adıyaman Otomatik Garaj kapıları her türlü doğa koşulundan korurken bununla beraber hırsızlara karşı da güvenliği en üst düzeye taşımaktadır.

Seksiyonel Garaj Kapıları müstakil binalarda olduğu gibi bina ve sitelerin kapalı garajlarında tercih edilen otomatik garaj kapısı sistemlerinden önderlik etmektedir. Dekoratif Garaj kapılarının panelleri parmak sıkıştırma korumalı gövde yapısına haiz göbekli kasetli panellerden doğar ve isteğe göre paneller üzerine oluklu olabilir veya çift cidarlı dekoratif pencere uygulanır.  Dekoratif garaj tarafımızdan üretilen, Avrupa kalite belgelerine sahip standartlara uygun olarak imal edilmektedir.

 

Sandviç paneller, galvanize çelik sac levhalara arasına yüksek tazyikli poliüretan enjekte edilerek elde edilir. Yüksek basınçlı poliüretan sayesinde muhteşem ses ve ısı izolasyonu sağlar. Panellerin yüksek rüzgâr dayanımı 90 km/saat olarak ölçülmektedir. Alman teknolojisi ürünü CE ve ISO 9001 standartlarına uygun olan otomatik kepenk motoru kullanılır. 


partner1.png
partner2.png
partner3.png
partner4.png
partner5.png
partner6.png

Can Kepenk ve Kamera© 2017.Tüm Hakları Saklıdır.

Adıyaman kepenk